Az iskola tanulói

1. osztály
tanítók: Pásztorné Bokó Andrea és Boros Barbara

  1. Bastyúr Amanda
  2. Bastyúr Dalma
  3. Burkus Melani Klaudia
  4. Csemer Zsüliett
  5. Karika Károly Dominik
  6. Kálló Dzsesszika Mirella
  7. Kiss Mihály Mánuel
  8. Klárik Bence
  9. Kótai Gábor Benjámin
  10. Kótai Regina Valéria
  11. Lakatos Rikárdó
  12. Németh Jenő
  13. Rácz Iván Levente
  14. Pondi Larissza Mirjám
  15. Váradi Adrián
  16. Varga Dániel
  17. Váradi Gergely
  18. Váradi Győző Szilveszter



2. osztály

tanítók: Sztankovicsné Földvári Hajnalka és Urbánszkiné Viktória
  1. Beri Attila
  2. Deák Karina
  3. Fekete Amanda
  4. Horváth Jázmin
  5. Iváncsik Rikárdó
  6. Klárik Lajos
  7. Kótai Regina Valéria
  8. Lakatos Richárd
  9. Nagy Gábor
  10. Rácz Leila
  11. Szajkó Péter Róbert
  12. Szőllősi Sándor
  13. Váradi Melani
  14. Váradi Szebasztián
  15. Viszlóczki Mirella
  16. Zsigo Regina

 


3. osztály

tanítók: Paszternák Ildikón és Leszkó Balázs

 

  1. Bascsur Leonardo
  2. Bastyur Dorina
  3. Berki Ramóna
  4. Berki Sándor
  5. Csikós Tamás Dorián
  6. Csipkés Gyula
  7. Fazekas Lea
  8. Fehér Kevin
  9. Fodor Dávid
  10. Harkály Erik
  11. Németh Patrik
  12. Rácz Letícia
  13. Szajkó Róbert
  14. Váradi Bence Bertalan
  15. Váradi Dániel
  16. Viszlóczki Éva

 


4. osztály

tanítók: Keller Emese és Bukovenszki Margit

  1. Balogh Annamária
  2. Bastyur Renáta
  3. Budai Klementina
  4. Burkus János
  5. Csóka Liliána
  6. Fodor Donatella
  7. Gyenes Krisztofer
  8. Hegedűs Laura
  9. Iváncsik Kíra
  10. Kálló Ottó
  11. Lakatos Larissza
  12. Nagy Titanilla
  13. Stefán Martin
  14. Szajkó István Bence
  15. Szendrei Melissza
  16. Tóth Tamara
  17. Váradi Attila
  18. Váradi Brigitta
  19. Váradi Elizabet
  20. Váradi Renátó
  21. Váradi Szimonetta
  22. Varga Katalin
 
5. osztály

osztályfőnök: Zelena Zsuzsa

  1. Burkus Nikolasz Adrián
  2. Busnyák Csenge
  3. Fehér Erik Emil
  4. Horváth Margaréta Honória
  5. Iváncsik Stella
  6. Kálló Ottó
  7. Majoros Vanessza
  8. Németh Róbert
  9. Németh Vanda
  10. Szajkó Karolina
  11. Szendrei Szabolcs
  12. Tóth Ákos
  13. Váradi Judit
  14. Váradi Ketrin Mária
  15. Veres Melitta
  16. Vígh Klaudia

 

6.A osztály

Osztályfőnök: Varga-Kovács Krisztina

  1. Bastyur Laura
  2. Breuer Brigitta
  3. Burkus Brendon
  4. Burkus Krisztián
  5. Galyas Amina
  6. Győrfi Krisztián
  7. Kalocsai Dzsesszika
  8. Katona Anna
  9. Kiss Norbert
  10. Körmöndi Leila
  11. Pondi Fruzsina
  12. Ruszó Kiara
  13. Simkó Petra
  14. Szabó Luca
  15. Szajkó Krisztofer
  16. Sztari Ruben
  17. Tomolya Glória
  18. Tóth Barbara
  19. Váradi Marcell

 

6. B osztály

Osztályfőnök: Basa István

  1. Bartus Jázmin
  2. Benke Barbara
  3. Borbély Zsuzanna
  4. Botló Tamás
  5. Gyenes Réka Luca
  6. Iváncsik Kevin
  7. Kis Alex József
  8. Kis Martin
  9. Kis Mózes
  10. Palágyi Zsolt
  11. Petykó Mihály Béla
  12. Svidró Bence
  13. Tóth Bianka

 

 

7. osztály

Osztályfőnök: Nagy Gyuláné

  1. Beri Gyula
  2. Budai Norbert
  3. Burkus Dzsenifer
  4. Csikós Dzsenifer
  5. Fajkó Zoltán
  6. Fehér Róbert
  7. Implom Jázmin Szederke
  8. Iváncsik Dániel
  9. Pondi Marcell
  10. Pondi Vanessza
  11. Stefán Alex
  12. Szabó Bernadett
  13. Váradi Bianka
  14. Beri Zsófi
  15. Harkály István
  16. Iváncsik Vivien
  17. Kárászi Dominika
  18. Majoros Klaudia
  19. Németh Alex
  20. Szajkó Szebasztián
  21. Váradi Patrik
  22. Varga Erika Terézia
  23. Vígh Judit

 

8.A osztály

osztályfőnök: Forgács Andrea

  1. Csóka Máté
  2. Csorba Melinda
  3. Dely Boglárka
  4. Horváth Illés Mózes
  5. Katona István Kornél
  6. Kovács Róbert Károly
  7. Kőrösi Vanessza
  8. Ménesi Norbert
  9. Nagy Gábor
  10. Németh László
  11. Orgován Bence
  12. Váradi Dominik
  13. Váradi Vanessza
  14. Varga Péter
  15. Viszlóczki Evelin

 

8. B osztály

osztályfőnök: Kazupné Láng Judit

  1. Éder Antal Dániel
  2. Horváth Evelin
  3. Iváncsik Alex
  4. Jámbor Mária
  5. Katona Edina Ibolya
  6. Kótai Antal Tamás
  7. Kótai Evelin
  8. Váradi Dzsenifer
  9. Vaszily Endre Pál
  10. Vígh Adrián
  11. Virág Graciella Glória

 

Sajátos nevelési igényű osztály

osztályfőnök: Szkiba Jánosné 

  1. Bodnár Melitta 
  2. Dobos Péter
  3. Horváth Éva Tamara
  4. Karika Liliána 
  5. Kálló Rokkó
  6. Majoros Antal Dániel
  7. Romhalmi Zoltán
  8. Váradi Dzsenifer
  9. Váradi Katalin

 

 

 

 

 

 

 

 

1.      Beri Attila

2.      Deák Karina

3.      Fekete Amanda

4.      Horváth Jázmin

5.      Iváncsik Rikárdó

6.      Klárik Lajos

7.      Kótai Regina Valéria

8.      Lakatos Richárd

9.      Nagy Gábor

10.  Rácz Leila

11.  Szajkó Péter Róbert

12.  Szőllősi Sándor

13.  Váradi Melani

14.  Váradi Szebasztián

15.  Viszlóczki Mirella

16.  Zsigo Regina (100%)

Közösség
Aktualitások